התקשרו אלינולהצטרפות

דבר היו"ר

יושב ראש ההסתדרות הלאומית, יואב שמחי 

יואב שמחי, יושב ראש

ההסתדרות הלאומית הינה ארגון עובדים כללי הפועל למעלה משמונים שנים במטרה להגן על זכויות העובד ולשפר את תנאי העסקתו ורווחתו, תוך מתן דגש על קיום יחסי עבודה תקינים ויצירת שיח פורה ושיתוף פעולה בין העובדים לבין הנהלת החברה. ההסתדרות הלאומית הינה כיום ארגון העובדים השני בגודלו בישראל ומאגד בתוכו עשרות רבות של חברות וארגונים ומאות אלפי עובדים מכל תחומי המשק.

ההסתדרות הלאומית הוקמה על ידי זאב ז'בוטינסקי, ופועלת לאור חזונו וערכיו החברתיים המקדשים את רוח השוויון והצדק חברתי דרך עיקרון חמשת המ"מים: מעון, מזון, מרפא, מורה ומלבוש שעל המדינה לספק לכל אדם. כארגון עובדים כללי מגשימה ההסתדרות הלאומית את חזונו של ז'בוטינסקי על ידי מתן מגוון שירותים וכלים המביאים ליצירת רווחה כלכלית לחבריה. 

כיום נמצאת ההסתדרות הלאומית בתנופת צמיחה אדירה. אלפי חברים חדשים מצטרפים אלינו, אלפי עובדים מחברות מצטרפים למשפחתנו כל שנה, ואנו קוראים לכל העובדים במדינת ישראל לחבור אלינו ולהנות מהיתרונות של השתייכות לארגון עובדים מודרני וחדשני המספק לחבריו את מירב השירותים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ותוך התחדשות מתמדת.

ייעוץ פנסיוני, ייעוץ וליווי משפטי, סיוע בקידום מקצועי, סיוע במעונות יום, קולקטיב צרכני חברתי, הלוואות בתנאים נוחים; אלו רק חלק מהשירותים מהם נהנים חברי ההסתדרות הלאומית. קולקטיב הצרכנות שווה, עמותת היל"ה לקידום העובדים, רשת מעונות היום אמילי, תנועת הנוער – נוער לאומי – בית"ר ומרכז "גאות" למניעת הטרדות מיניות במקומות עבודה הפכו כבר לשם דבר וקנו להם מוניטין כשירותים המובילים בישראל מסוג זה.

מטרתנו היא להעניק לכל חבר המצטרף אלינו חיים של רווחה כלכלית וסיפוק אישי. אנו פועלים ללא הפסקה על מנת להרחיב את סל השירותים לחבר, תוך מתן דגש על טיפוח הקשר האישי עם החברים ומתן מענה לצרכים שעולים באמצעות יצירת פתרונות חדשים. אנו צופים אל פני העתיד ומתאימים את עצמנו לתמורות במשק הישראלי על מנת להמשיך ולהיות ארגון העובדים העדכני, המוביל והחדשני בישראל.

מורשתו של ז'בוטינסקי ממשיכה להיות נר לרגלינו ואנו מנחילים אותה לדור הצעיר באמצעות תנועת הנוער הלאומי בית"ר. ערכי התנועה: חברות ורעות, נתינה ומעורבות חברתית, הכרת הטבע, אהבת הארץ ושמירה על איכות הסביבה, יוזמה אישית, מנהיגות, מצוינות ועידוד לשירות משמעותי בצה"ל מהווים את הבסיס להעמדת הדור הבא של מובילים חברתיים ומנהיגים במדינת ישראל.

ההסתדרות הלאומית ממשיכה להתרחב, לשפר, לגוון ולהעמיק את השירותים שמקבלים החברים. חזונה של ההסתדרות הלאומית הוא להוות בית לכל עובד ולכל עובדת במדינת ישראל, הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי. בית שיקנה ביטחון כלכלי, ביטחון חברתי וביטחון תעסוקתי. כיושב ראש ההסתדרות הלאומית אני מזמין אתכם להצטרף אלינו ואנו נעניק לכם את השירות הטוב ביותר. 

 

יואב שמחי, יושב ראש
הסתדרות לאומית