התקשרו אלינולהצטרפות

חדשות

איתמר שרוני מונה למנכ"ל הנהלה פעילה בלאומית

[03.01.2023 19:00]

ההסתדרות הלאומית מינתה את איתמר שרוני לתפקיד מנכ"ל הנהלה פעילה.

שרוני, בן 40, נשוי + 3, שצמח בתנועת הנוער הלאומי, בהסתדרות הלאומית, הקים לפני כשבע שנים את מערך הגיוס והתארגנויות העובדים בהסתדרות הלאומית ומאז, בהובלת יושב הראש, יואב שמחי, הפך הארגון לגורם משמעותי ומוביל בעולם יחסי העבודה עם למעלה מ 150 אלף חברים בשוק העבודה הישראלי.

במסגרת תפקידו, ינהל שרוני את מערך יחסי העבודה הכולל בארגון ויהיה אמון על האיגודים המקצועיים, האגף ליחסי העבודה, הסקטורים המקצועיים, החטיבה למשא ומתן והאגף לגיוס והתאגדויות עובדים. מינויו של שרוני מגיע בתקופה של צמיחה ושגשוג של ההסתדרות הלאומית ומיצובה כארגון עובדים משפיע ודומיננטי במגזר העסקי בישראל. בשנים האחרונות התחזק הארגון וצרף לשורותיו עשרות אלפי חברים חדשים.

יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית: "מינויו של איתמר שרוני, מסמל עוד נקודת ציון משמעותית בקבוצת ההסתדרות הלאומית אשר ממשיכה להתפתח ולצמוח בעולם יחסי העבודה".

גיל דמתי, יו"ר הנהלה פעילה: "לאיתמר הכישורים, היכולת והניסיון למלא את התפקיד החשוב ולהוות ציר משמעותי בהמשך התפתחות הארגון אל עבר היעדים המתבקשים. כמי שהוביל בשנים האחרונות מספר רב של תהליכים ארגוניים משמעותיים אני בטוח שהוא האיש הנכון במקום הנכון בזמן הנכון".

איתמר שרוני: "אני מודה להנהלת הארגון, ליו"ר ההסתדרות הלאומית, יואב שמחי וליו"ר ההנהלה הפעילה, גיל דמתי על האמון בי. אני נכון לאתגרים הרבים שמצפים לנו בהסתדרות הלאומית ובקבוצת לאומית לעתיד. נמשיך לצמוח ולנצח בזכות ולמען החברות והחברים שלנו".

איתמר שרוני