התקשרו אלינולהצטרפות

חדשות

הוענק פרס לגיא לרר בוועידה ה-21

[15.09.2022 17:30]

במסגרת הוועידה ה-21 של הסתדרות לאומית הוענקו פרסי "אביר המאבק ביוקר המחייה" לשנת 2022 לגיא לרר ואמיר שואן מתוכנית "הצינור" על פעילותם במאבק נגד יוקר המחיה בישראל.

הפרסים מההסתדרות הלאומית הוענקו על ידי איתמר שרוני, משנה למנכ״ל הסתדרות לאומית. בוועידה השתתפו גם: יואב שמחי, יו"ר הסתדרות לאומית; גיל דמתי, יו"ר הנהלה פעילה של ההסתדרות הלאומית, יו"ר רשת עתיד ומנכ"ל קבוצת סלע; ויאיר שלם, מנכ"ל ומ"מ יו"ר הסתדרות לאומית.

בשנה האחרונה הפך גיא לרר את "הצינור" לתוכנית הדגל של המאבק ביוקר המחייה בישראל. לרר, כשלצידו התחקירן הבכיר אמיר שואן, מביאים מדי ערב למסך את האמת שמאחורי הספינים שמנסים לעשות עלינו התאגידים הגדולים. הם לא מוותרים להם, צוללים לעומקי הדוחות ומביאים למסך אך ורק את האמת כפי שהיא. את המאבק הזה הם מנהלים בליבו של ערוץ מסחרי, לפעמים כנגד אותן חברות שמפרסמות בו, כשהאינטרס היחיד שלנגד עיניהם הוא טובת הצרכן. בזכות המאבקים שלהם, מיליוני ישראלים כבר חסכו אלפי שקלים בקניות החודשיות שלהם וידם עוד נטויה. על כך, ועל עוד הרבה סיפורים חשובים שהם הביאו למסך, ההסתדרות הלאומית העניקה להם היום את פרס "אביר המאבק ביוקר המחייה" לשנת 2022.

צילום תמונה: יוסי זמיר

צילום: יוסי זמיר