התקשרו אלינולהצטרפות

חדשות

שרת התחבורה מירי רגב ביקרה בהסתדרות לאומית

[23.02.2021 18:00]

שרת התחבורה, מירי רגב, ביקרה בהסתדרות הלאומית במודיעין ונפגשה עם יו"ר ההסתדרות הלאומית, יואב שמחי והנהלת ההסתדרות הלאומית.
המפגש היה מקצועי, פורה ומועיל. במהלכו הוצגו לשרה מבנה ופעילותה הנרחבת של ההסתדרות לשיפור זכויות העובדים במשק במגוון סקטורים שההסתדרות הלאומית פועלת בהן, לרבות הפעילות הממוקדת והאינטנסיבית במסגרת ארגון הנהגים בישראל מבית ההסתדרות הלאומית.
ראשי ארגון הנהגים העלו לדיון עם השרה את המאבק באלימות נגד הנהגים והזכירו את שורת ההישגים מבניית מחיצות הפרדה והקמת מאות נקודות התרעננות לנהגים ועד למערכה הנוכחית: שינוי תקנה 168 העוסקת בהגבלת שעות עבודתו של הנהג ליד ההגה, מהלך נוסף להצלת חיים שהשרה רגב הביעה נכונות לבחון בחיוב והבטיחה להירתם למאבק.
תגובת השרה לנושא: "אפס סובלנות כלפי אלימות כלפי נהגים, לא נאפשר אלימות כלפי נהגים, לא יהיה."

בהסתדרות הלאומית סיכמו ביקור מהנה ומוצלח בין השרה האמביציוזית לבין מי שמייצגים יותר ממאה אלף עובדות ועובדים במשק הישראלי.
ההסתדרות הלאומית מצדיעה לשרת התחבורה מירי רגב, שהוציאה לפועל מהלך מציל חיים, להחלפת הטכוגרף האנלוגי, המיושן, בדיגיטלי. מהלך שהובילו ההסתדרות הלאומית וארגון הנהגים, ובתגובה לכך העניקו לשרה אות הוקרה.
השרה רגב: "תודה על העשייה הנפלאה שלכם. נכון שהטכוגרף הדיגיטלי רשום על שמי, אבל זה רשום גם על שמו של יו"ר ההסתדרות הלאומית, יואב שמחי".
יו"ר ההסתדרות הלאומית, יואב שמחי: "מירי רגב מצילה חיים. זו לא סיסמא, זו הלכה למעשה".

לצפייה בעצומה: www.atzuma.co.il/by168

לצפייה בסרטון: https://youtu.be/MVkIiDddZik

שרת התחבורה מירי רגב ביקרה בהסתדרות לאומית