התקשרו אלינולהצטרפות

חדשות

נחתם הסכם קיבוצי ראשון והיסטורי בחברת תש"ן

[08.12.2020 13:00]

בעיצומה של תקופת משבר, חברת תש"ן וההסתדרות הלאומית חתמו על הסכם קיבוצי לכלל מאבטחי החברה, אשר יועסקו ישירות ויזכו לתנאים מיטיבים ומובילים בענף האבטחה.

180 מאבטחי חברת תש"ן (תשתיות נפט ואנרגיה בע"מ), המיוצגים בהסתדרות הלאומית, חתמו על ההסכם שמעגן את ההבנות אליהן הגיעו נציגי החברה, ועד העובדים ונציגי ההסתדרות הלאומית תוך שמירה על כבוד הדדי ומשא ומתן שהתקיים בלב פתוח ונפש חפצה.

במעמד החתימה נכחו יו"ר ההסתדרות הלאומית, יואב שמחי; יו"ר הדירקטוריון, משה קלצ'ין; מנכ"ל חברת תש"ן, ערן חיימוביץ'; יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות הלאומית, ששי שדה, עו"ד יוסי דואק, רכז האיגוד המקצועי. אורנה אלסון, סמנכ"לית משאבי אנוש, תש"ן אבי מורדו, קב״ט ארצי, יקיר בן חמו, יו"ר ועד העובדים ושמואל אפלבוים, נציג הממונה על השכר במשרד האוצר.

יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית: "אנחנו שמחים שהתהליך הסתיים בהצלחה וכעת יהיה שקט תעסוקתי למאבטחי החברה. תודה ליו"ר הדירקטוריון שעמד לימין העובדים. נמשיך תמיד לסייע לעובדים בישראל".

ששי שדה, יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות הלאומית: "אני שמח וגאה לחתום על הסכם מיוחד, המבטיח בראש ובראשונה את העסקת המאבטחים ישירות על ידי החברה ובתנאי עבודה מובילים בענף. הסתדרות לאומית תמשיך להוביל ולדחוף בכל תחום למען הביטחון התעסוקתי ותנאי העבודה של העובדים".

יקיר בן חמו, יו"ר ועד עובדי תש"ן: "אני נרגש מהמעמד ומההישג, בזכות עבודה מאומצת של ועד העובדים ההסתדרות הלאומית והנהלת החברה, הצלחנו לשפר את תנאי עבודתם ושכרם של העובדים אשר עומדים בגאון על משמר מתקני החברה ברחבי הארץ".

עו"ד יוסי דואק, רכז האיגוד המקצועי: "נרגש לסכם שנתיים אינטנסיביות של מו"מ עד לחתימה על הסכם קיבוצי מכובד ומיטיב לעובדי יחידת הביטחון של תש"ן".

נחתם הסכם קיבוצי ראשון והיסטורי בחברת תש