התקשרו אלינולהצטרפות

חדשות

עובדי חברת נתיבים בנתיבות התאגדו בהסתדרות הלאומית

[29.06.2020 10:00]

לראשונה מאז היווסדה של חברת נתיבים, 650 עובדי החברה התאגדו בהסתדרות הלאומית. הרשת הינה ארגון מרכזי בתחומי החברה, קהילה ופנאי בנתיבות.

פעילויות החברה בעיר כוללות את אגף הגיל הרך, אגף הנוער, חינוך בלתי פורמאלי, מרכז הצעירים, תחום יזמות ויצירה, אגף הספורט, אגף התרבות ואירועים העירוניים, סינמטק, קונסרבטוריון, שלוחה חרדית, האגף למתנדבים ואוכלוסיות בעלי צרכים מיוחדים, אגף קליטה, מועדונית רווחה, מעונות היום של רשת התחלה חכמה, צהרוני ניצנים, קייטנות, מרכז תעסוקה לרווחה, ועוד.

עובדי החברה העירונית מהווים את זרוע השירות החשובה ביותר לאזרחים ולתושבים ומעניקים שירות מכל הלב וסביב השעון לעשרות אלפי התושבים וילדיהם בכל קשת הפעילויות בתחום החינוך והתרבות.

מועד הפעולה נמסר: "זהו יום שמח לעובדות ועובדי החברה, אנו אוהבים את מקום העבודה שלנו, גאים בשירות שאנו מעניקים לתושבים היקרים ובטוחים כי נצליח לשמר ולהעצים את האופי המיוחד והמרקם הייחודי של נתיבים. נתיבים זה בית עבור כולנו, בית שכולנו אוהבים וגאים בו".

איתמר שרוני, סמנכ"ל אגף הגיוס בהסתדרות הלאומית: "אנו מברכים את עובדי החברה על התאגדותם בהסתדרות הלאומית. ההסתדרות הלאומית תעניק לעובדים סל הטבות אטרקטיבי וחדשני בעולם יחסי העובדה, מועדון צרכנות מוביל, ביטוח של רופא אונליין לחברים ולבני המשפחה, אגודות לקידום מקצועי, ליווי מקצועי להסכם קיבוצי ראשון, ופעילויות נוספות, שלראשונה ייהנו מהם גם עובדי נתיבים. בדיוק כפי שעושים אלפי עובדים בכל חודש, גם עובדי נתיבים בחרו נכון, בחרו בארגון עובדים אמיתי! ארגון עובדים שרואה אותם ויעניק להם תמורה אמיתית לחברותם".

עובדי חברת נתיבים התאגדו בהסתדרות הלאומית