התקשרו אלינולהצטרפות

חדשות

עובדי ביקורופא התאגדו בהסתדרות הלאומית

[14.05.2020 08:30]

עובדי "ביקורופא" התאגדו בהסתדרות הלאומית.

לאחרונה הכירה "ביקורופא" ביציגות של התארגנות האחיות בחברה, אשר בחרו להתאגד במסגרת ההסתדרות הלאומית. ההסתדרות הלאומית הודיעה כי איגדה את שאר עובדי החברה במסגרת התארגנות ראשונה.

"ביקורופא" היא חברה לשירותי רפואה ראשונית ודחופה, המפעילה 30 מרפאות בפריסה ארצית, מעניקה שירותי רופא עד הבית, ומספקת שירותי רפואה הן למגזר המוסדי, לרבות קופות החולים, חברות הביטוח וצה"ל, והן למגזר הפרטי, כולל חברות וארגונים גדולים. רשת המרפאות מונה כ-700 עובדים, הפרוסים בעשרות המרפאות ברחבי הארץ.

התאגדות עובדי "ביקורופא" מצטרפת לגל התאגדויות גדול בעולם הרפואה בשנה האחרונה, עם התאגדותם של טרם, שח"ל, מכבי דנט, מכבי שירותי בריאות, פמי פרימיום וגופי רפואה נוספים אשר עובדיהם בחרו להתאגד במסגרת ההסתדרות הלאומית.

מוועד הפעולה של עובדי "ביקורופא" נמסר: "גם לעובדי 'ביקורופא' מגיע להתאגד, אנחנו לא שונים משאר המשק והחברות שהתאגדו. זה לא אומר שאנחנו נגד החברה, אלא מקווים שיחד עם ההנהלה נמשיך להצעיד את ביקור רופא להישגים והצלחות למען הביטחון התעסוקתי של כולנו".

איתמר שרוני, סמנכ"ל אגף הגיוס בהסתדרות הלאומית, מסר: "אנו מברכים את כלל עובדי 'ביקורופא' עם בחירתם להצטרף למשפחת ההסתדרות הלאומית ובטוחים כי בשיתוף פעולה ובאחריות נוכל לסייע לציבור העובדים אשר עושים מלאכת קודם במיוחד בימים אלו. עובדי ביקור רופא נחושים לשפר את תנאי העסקתם ונעשה זאת יחד איתם, בשותפות והבנה עם הנהלת החברה לחתירה להסכם קיבוצי ראשון בחברה".

עובדי ביקורופא התאגדו בהסתדרות הלאומית