התקשרו אלינולהצטרפות

סלע שיכון וייזום נדל"ן

על החברה

סלע שיכון וייזום נדל"ן היא חברה העוסקת ביזמות, בנייה וניהול פרויקטים נדל"ניים רחבי היקף בכל חלקי הארץ. החברה נוסדה בשנת 1949 על ידי ההסתדרות הלאומית במטרה להקים שכונות עבור חברי ההסתדרות. מאז ועד היום הרחיבה החברה את היקף פעילותה ובנוסף לבנייה למגורים בונה גם מרכזים מסחריים, מרפאות, בתי כנסת ופרויקטים יוקרתיים. לאורך השנים קנתה לעצמה סלע שיכון וייזום נדל"ן מוניטין של חברה הפועלת בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על כל פרט ומתן שירות מעולה ללקוח.

הסטוריה 

בשנת  1945 התקבלה החלטה של הסתדרות העובדים הלאומית להקים חברה שמטרתה הקמת שיכונים עבור חברי ההסתדרות הלאומית. כל עוד שלטו הבריטים בארץ מן הנמנע היה להקים את החברה ולכן הוקמה סלע שיכון וייזום נדל"ן הוקמה בשנת 1949, כשנה לאחר הכרזת העצמאות. הגורמים להקמת חברת השיכון של ההסתדרות הלאומית היו, במידה רבה, תוצאה של המבנה החברתי והכלכלי המיוחד ששרר בארץ בשנים הראשונות לקום המדינה. מרבית השירותים הציבוריים היו אז נחלת המפלגות, כאשר כל מפלגה דואגת לצורכי חבריה. סלע הוקמה על ידי ההסתדרות הלאומית בכדי לתרום לפתרון בעיית השיכון של כלל תושבי ללא הקשר פוליטי ובכך התוותה גישה חברתית חדשנית המלווה אותה עד היום. 

  • סלע, שיכון ייזום וניהול נדל”ן

עקרונות ומטרה

עקרונות היסוד המנחים את פעילות סלע שיכון וייזום נדל"ן מיום היווסדה ועד היום הם עזרה לתושבים ותיקים ולעולים חדשים בפתרון בעיית הדיור, ומסירת הדירה לבעלות בלעדית של המשתכן - כל זאת ללא קשר לשייכות מפלגתית וללא הגבלה או מרות מפלגתית. כחברה שהוקמה במטרה לסייע בפתרון מצוקת הדיור בישראל פועלת החברה תוך שקיפות מלאה ובאופן אובייקטיבי לחלוטין, ללא זיקה פוליטית או אחרת למפלגה או ארגון כלשהו. מבחינה מקצועית מקפידה החברה לבצע ולנהל את כל הפרויקטים שבבעלותה ברמת הביצוע הגבוהה והאיכותית ביותר, ועל ומתן השירות הטוב ביותר לציבור הרוכשים בפרויקטים השונים.

סלע כיום

מימיה הראשונים הקימה סלע שיכון וייזום נדל"ן פרויקטים באזורים נרחבים בארץ. בין הערים בהם בנתה החברה ניתן למנות את תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, אשקלון, באר שבע, בית דגן, עכו, הרצליה, נתניה, חדרה, בת ים, חולון, קריית אונו, בני ברק, רמת גן ופתח תקווה. כחלק מתפיסה של הענקת איכות חיים גבוהה לכל דייריה, הקימה סלע בנוסף מוסדות שונים לרווחת הדיירים ביניהם: מרכזים מסחריים, מרפאות, בתי כנסת, ועוד. מאז הקמתה ועד היום קבעה סלע שיכון וייזום נדל"ן סטנדרטים גבוהים לתרבות הדיור בישראל. כיום נהנית החברה מניסיון שנצבר על פני עשרות שנים ובניית אלפי דירות ופרויקטים יוקרתיים, וממוניטין ללא רבב. בשנים האחרונות מעורבת החברה בפרויקטים מובילים של השבחת מבנים ודירות במסגרת תכנית מתאר ארצית "תמ"א 38". כמו כן, סלע שיכון וייזום נדל"ן היא אחת מחברות הבנייה המובילות בארץ בתחום הבנייה הירוקה. בנוסף לבנייה מתמחה החברה בניהול נכסים ומנהלת בפועל את נכסיה בכל רחבי הארץ.

פרויקטים לדוגמה

חברת סלע שיכון וייזום נדל"ן הקימה עשרות שיכונים וסיפקה פתרונות דיור לעשרות אלפי אנשים ביניהם: עולים חדשים, תושבים וותיקים, זוגות צעירים, יוצאי האצ"ל, יוצאי הלח"י ויוצאי צה"ל. בנוסף הקימה החברה פרויקטים יוקרתיים אשר העניקו לה מוניטין של חברת בנייה מהשורה הראשונה בארץ. בין הפרויקטים המרהיבים ביותר שבנתה החברה ניתן למנות את פרויקט חצרות יפו, פרויקט כרמי בנימינה ופרויקט רמת אביב - כולם פרויקטים יוקרתיים שנבנו לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך השקעת מחשבה יצירתית והקפדה על כל פרט ופרט. 

החזון

חברת סלע שיכון וייזום נדל"ן מנוהלת על ידי דירקטוריון מקצועי ומנוסה במטרה לכבוש שיאים חדשים בתחום הבנייה, להמשיך ולסייע בפתרון מצוקת הדיור בישראל ולהשיא את תועלותיה לטובת ולרווחת חברי ההסתדרות. בשנים האחרונות מממשת החברה את חזונה בתחום הבנייה הירוקה מתוך אמונה בערכים הסביבתיים, הכלכליים, והחברתיים של תפיסה זו. הבנייה הירוקה מושתתת על שימור משאבים טבעיים, הקטנת הפגיעה בסביבה, הגדלת היעילות האנרגטית של הבית ושיפור איכות האוויר בבית ומחוצה לו. הבנייה הירוקה חוסכת באנרגיה, במים, מצמצמת את ייצור המזהמים, משתלבת עם הסביבה ומעניקה לדיירים איכות חיים גבוהה בסביבה נעימה. סלע שיכון וייזום נדל"ן היא כיום החברה המובילה בתחום הבנייה הירוקה בישראל.

אתר אנטרנט : www.sela-ltd.co.il

צור קשר: info@sela-ltd.co.il