התקשרו אלינולהצטרפות

חדשות

נחתם הסכם קיבוצי לעובדי הרץ ואוטו סנטר

[04.04.2023 15:10]

ערב החג, נחתם הסכם קיבוצי לעובדי הרץ ואוטו סנטר.

החברה שבבעלות קבוצת מאיר, ניהלה בחודשים האחרונים משא ומתן להסכם קיבוצי לעובדיה מול ההסתדרות הלאומית.

בין שלל ההטבות ייהנו העובדים מ אשל במימון המעסיק, מענק חד פעמי גבוה מוותק של חצי שנה, נופש שנתי, הגדלת מתנות לחגים, תוספות שכר ושלל הטבות נוספות.

עודד והב, יו"ר ועד העובדים: "אני מודה להנהלת החברה ולהסתדרות הלאומית על הליווי המקצועי לאורך כל הדרך. אני מודה לעובדים שתומכים ורואים בנו ועד העובדים, ההסתדרות הלאומית והנהלת החברה משפחה אחת גדולה שעושים יחד לטובת רווחת העובדים, לשגשוג וצמיחה".

איתמר שרוני, מנכ״ל הנהלת ההסתדרות הלאומית: ״אני מברך את עובדי הרץ ואוטוסנטר על ההסכם הקיבוצי! דווקא בימים אלו, בהם ארגון העובדים צריך לגלות אחריות לאומית על המשק הישראלי - צועדת ההסתדרות הלאומית בבטחה לקדמת הבמה בעולם יחסי העבודה. אנו מודים להנהלת החברה על שיתוף הפעולה לטובת רווחת העובדים והמשך הצלחת החברה״.

דני שמעוני מנכ״ל הרץ ואוטו סנטר: ״החברה רואה בעובדי החברה את המשאב החשוב ביותר ואנו מברכים על כך שהמו"מ התנהל בצורה מכבדת והוגנת גאים בתוצאות המדהימות עבור עובדי החברה. כולנו הגענו לשולחן במטרה אחת – להודות ולהטיב עם האנשים שעושים את הרץ אוטו סנטר למקום העבודה הטוב ביותר. חג שמח לכם ולבני משפחתכם״.

מטעם החברה ניהלו את המו״מ: יעל ברק סמנכ״ל משאבי אנוש, רמי רביב משנה למנכ״ל, עו״ד אורית זילוני קליינמן, יועצת חיצונית מטעם החברה. מטעם ההסתדרות הלאומית ניהלה את המו״מ עו״ד בטי מצר לוי, אהוד מנור סמנכ״ל יחסי עבודה, עו״ד נטלי אלול מנהלת סקטור קמעונאות בהסתדרות הלאומית. מטעם ועד העובדים: עודד והב, יו״ר הוועד וגיא חאסר חבר הוועד.

  • נחתם הסכם קיבוצי לעובדי הרץ ואוטו סנטר
  • נחתם הסכם קיבוצי לעובדי הרץ ואוטו סנטר