התקשרו אלינולהצטרפות

חדשות

הסכם קיבוצי ראשון לעובדי ח.י - שירות ולוגיסטיקה

[04.04.2023 14:40]

ערב החג, נחתם הסכם קיבוצי ראשון לעובדי ח.י - שירות ולוגיסטיקה.

ח.י שירות ולוגיסטיקה הינה אחת מבין חברות קבוצת ח.י אשר בבעלותו של יוסי סרודי. בשנה האחרונה הנהלת החברה ניהלה משא ומתן להסכם קיבוצי ראשון לעובדיה מול ההסתדרות הלאומית.

ההסכם כולל הטבות שונות ומגוונות לעובדי החברה. בין שלל ההטבות יהנו העובדים מקולקטיב שיניים אטרקטיבי לעובדים במימון המעסיק וההסתדרות הלאומית, תוספות שכר קבועות, קרן השתלמות לאחר 3 שנים ושלל הטבות נוספות.

מנכ״ל ח.י שירות ולוגסטיקה, יצחק חן: ״העובדים הם כוח הצמיחה להובלת החברה למצוינות ועמידה ביעדים העסקיים. ההסכם הוא עוד צעד בחשיבה על רווחת העובדים, הוא תוצר הוגן של משא ומתן מתוך מחשבה על העובדים״.

חברי ועד העובדים: ״אנו שמחים ומתרגשים להביא בשורה לעובדים ערב חג הפסח".

איתמר שרוני, מנכ״ל הנהלת ההסתדרות הלאומית: ״אני מברך את עובדי שו״ל מקבוצת ח.י על ההסכם הקיבוצי הראשון! דווקא בימים אלו, בהם ארגון העובדים צריך לגלות אחריות לאומית על המשק הישראלי - צועדת ההסתדרות הלאומית בבטחה לקדמת הבמה בעולם יחסי העבודה. אנו מודים ליואב שמחי, יו״ר ההסתדרות הלאומית על התמיכה ולהנהלת החברה על שיתוף הפעולה לטובת רווחת העובדים והמשך הצלחת החברה״.

מטעם החברה ניהלו את המו״מ: גדי לוטן, מומחה ליחסי עבודה, ניר מולי מהנהלת החברה ושירן כרמונה, מנהלת משאבי אנוש. מטעם ההסתדרות הלאומית ניהלה את המו״מ אתי אנג׳ל, מנהלת משאים ומתנים בהסתדרות הלאומית.

  • הסכם קיבוצי ראשון לעובדי ח.י - שירות ולוגיסטיקה
  • הסכם קיבוצי ראשון לעובדי ח.י - שירות ולוגיסטיקה