התקשרו אלינולהצטרפות

חדשות

נחתם הסכם קיבוצי לעובדי דרך חדשה

כ-1,000 פקחי תנועה מחברת דרך חדשה חתמו עם ההסתדרות הלאומית על הסכם קיבוצי ראשון מסוגו בעולם פקחי התנועה, בטקס שנערך הבוקר במשרדי החברה. העובדים יקבלו כחלק מההסכם קרן השתלמות, מענקי התמדה, תוספת שכר, הוצאות כלכלה, מתנות בחגים, החזר על ביגוד ועוד.

סעדאלדין מהאלוואס (אבו שאקר) יו״ר ועד העובדים: ״אני שמח ונרגש שאחרי כל כך הרבה שנים וניסיונות כושלים בארגונים אחרים, הצלחנו להביא בשורה לעובדים. זה ההסכם הראשון שלנו שיהיו אחריו עוד הרבה הסכמים והצלחות למען העובדים. אני מודה לעובדים על התמיכה, לחברי הוועד, להנהלה ולהסתדרות הלאומית שידעה לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר".

איתמר שרוני, משנה למנכ"ל בהסתדרות הלאומית: "הניצחונות שלנו במאבקי העובדים מביאים פירות, והיום עשינו היסטוריה לציבור עובדים כל כך חשוב במדינת ישראל. אנו שמחים לקבלם להסתדרות הלאומית ונעניק להם את השירות הטוב ביותר בעולם יחסי העבודה. זה לא עובד בלי ההסתדרות הלאומית".

אסף גת, מנכ"ל דרך חדשה: "אני מברך את עובדי החברה על מהלך משותף שיצעיד את כולנו קדימה לדרך חדשה. בפני החברה ניצבים אתגרים משמעותיים אשר אותם נצלח בשותפות כפורצי דרך בעולם הפיקוח על התנועה בעולם התשתיות. מאחל לכולנו בהצלחה".

  • נחתם הסכם קיבוצי לעובדי דרך חדשה
  • נחתם הסכם קיבוצי לעובדי דרך חדשה