התקשרו אלינולהצטרפות

חדשות

נחתם הסכם קיבוצי לעובדי דור אלון

[31.07.2022 15:00]

ההסתדרות הלאומית ודור אלון חתמו על הסכם קיבוצי ראשון שמביא איתו שיפור תנאים משמעותי לכ-1500 עובדי החברה במתחמי התדלוק הפרוסים ברחבי הארץ.

יו"ר ההסתדרות הלאומית יואב שמחי, מנכ"ל דור אלון עודד גולן ויו"ר ועד העובדים טל זגורי חתמו הבוקר, 31/7/2022, על הסכם קיבוצי ראשון לעובדי תחנות הדלק, בסיומו של משא ומתן, המעניק לעובדי החברה שיפור משמעותי בתנאי העסקתם.

ההסכם כולל בין היתר: תוספות שכר מדי שנה, מענקי הערכה לעובדים ותיקים, קרן השתלמות, חברות באגודה לקידום מקצועי, מענקים לעובדים מצטיינים, סל רווחה עשיר לעובדים, תקציבים מוגדלים לאירועי חברה ונופש שנתי לעובדים. כמו כן יקבלו העובדים מענק חתימה ותשלום על ימי מחלה.

יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית: "היום חתמנו על הסכם קיבוצי ראשון לעובדות ועובדי מתחמי התדלוק של דור אלון, הסכם אשר מסדיר ומזניק את תנאי העסקתם וביטחונם התעסוקתי – בעולם יחסי העבודה החדש, אשר בו נמצא העובד במרכז, הן מבחינת המעסיק והן מבחינת ארגון העובדים. אנו מברכים את העובדות והעובדים דור אלון שהצטרפו לארגון עובדים אמיתי שעובד עבורם".

עודד גולן, מנכ"ל דור אלון: "ההסכם החדש מאתגר והוא תולדה של משא ומתן ארוך ומורכב, שהתוצר המוגמר משתית את יחסי העבודה בקבוצה על אדנים בריאים שיבטיחו את המשך השגשוג, הפיתוח העסקי ושביעות רצון של העובדים ולקוחות החברה. אני מעריך מאוד את המקצועיות שפגשנו אצל יואב שמחי ואנשיו בהסתדרות העובדים הלאומית ומברך את ועד העובדים שלנו, בראשות טל זגורי, על ההישגים".

טל זגורי, יו"ר ועד העובדים: "הצלחנו לאחר מו"מ ארוך להגיע להישגים יפים ולשפר את תנאי העובדים באמצעות הסכם קיבוצי. ההסכם משלב את רווחת העובדים במתחמי התדלוק, מסדיר תוספות שכר שנתיות יחד עם מענקים והטבות נוספות, אני שמח על התוצאה ועל שילוב הכוחות בעבודה הקיבוצית המשותפת, מודה לעובדים היקרים שהיו אתנו לאורך כל הדרך, להנהלת דור אלון ולהסתדרות הלאומית על הליווי המקצועי והאיכותי".

תודה רבה לכל העוסקים במלאכה, איתמר שרוני, משנה למנכ"ל; עו"ד בטי מצר לוי; תמי כהן, מנהלת חטיבת מו"מ; עו"ד רן קונפינו, סמנכ"ל האגף ליחסי עבודה ומשפט.

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות החטיבה למשא ומתן

נחתם הסכם קיבוצי לעובדי דור אלון