התקשרו אלינולהצטרפות

חדשות

נחתם הסכם קיבוצי בדלק מנטה

[07.12.2021 11:00]

הבוקר (שלישי) חתמו ההסתדרות הלאומית וחברת דלק מנטה במטה הלאומית במודיעין על חידוש ושיפור ההסכם הקיבוצי ל-2,200 עובדי דלק מנטה.

"זהו הסכם פורץ דרך לעובדות ולעובדי דלק" אמר יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית. "במסגרת ההסכם החדש ישופרו תנאי ההעסקה והזכויות הסוציאליות ויוגבר הביטחון התעסוקתי".

עובדי חברת דלק מנטה הצטרפו להסתדרות הלאומית לפני ארבע שנים. במהלך התקופה זכו העובדים להסכם קיבוצי ראשון, שהיטיב את תנאי העסקתם. בשנתיים האחרונות בעלי החברה השתנו, אך נשמרו יחסי העבודה התקינים ,כשהעובדים וההנהלה פעלו יחד במטרה להגן על העובדים כמשאב חיוני לחברה.

יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית בירך את עובדי דלק מנטה "אני מברך את העובדים עם הצטרפותם למשפחת הלאומית. תפקידה של ההסתדרות הלאומית הוא להגן על כלל העובדים בישראל ואני בטוח שהסכם זה משפר את תניאהם באופן משמעותי".

יורם איל מנכ"ל דלק ישראל אמר בטקס החתימה: "אני שמח להכריז כי הגענו להבנות עם ההסתדרות הלאומית. אני מודה ליו"ר ההסתדרות הלאומית, יואב שמחי, ולאיהאב אלעסיבי, יו"ר נציגות העובדים של דלק ישראל על שיתוף הפעולה. עובדי חברת דלק ישראל הינם נכס ונדבך חשוב להצלחת החברה. אנו שמחים כי נמצאו הפתרונות לשביעות רצון שני הצדדים ונמשיך להביא את דלק להישגים בשוק הדלק, הנוחות והאנרגיה בישראל".

איהאב אלעסיבי, יו"ר נציגות העובדים של דלק מנטה: "לאחר שנתיים מאתגרות של חוסר יציבות והחלפת בעלים, אני שמח לבשר ולברך את עובדי חברת דלק על הסכם קיבוצי שמשדרג את תנאי העובדים. אני מאמין שההסכם הקיבוצי שמקנה הטבות כלכליות לעובדי החברה מצעיד את חברת דלק ואת עובדיה קדימה. אני בטוח, שפריצת הדרך המשמעותית של החברה תהיה בזכות תנאי ההעסקה המיטבים לעובדי החברה והביטחון התעסוקתי שיש להם".