התקשרו אלינולהצטרפות

חדשות

עובדי אינטרנט רימון התאגדו בהסתדרות לאומית

[15.07.2020 21:00]

עובדי חברת אינטרנט רימון, בבעלות נטוויז'ן, התאגדו תחת ההסתדרות הלאומית. בחברה בירכו על המהלך וקבעו פגישה עם ועד הפעולה.

ההסתדרות הלאומית הודיעה היום (רביעי) למנכ"ל חברת 'אינטרנט רימון', יריב פאר כי עובדי החברה התאגדו לראשונה מאז הקמתה, תחת ההסתדרות הלאומית והקימו לראשונה ועד עובדים אשר ייצג את עובדי החברה.

רימון היא ספקית אינטרנט מוגן בהתאמה אישית, באמצעות טכנולוגיה ייחודית לסינון תכנים פוגעניים.

מוועד הפעולה נמסר: "אנו שמחים ומברכים על הצלחת התאגדות עובדי החברה שהתאגדו לראשונה מאז הקמתה, תחת ההסתדרות הלאומית והקימו לראשונה ועד עובדים אשר ייצג את עובדי החברה. מודים לכל העובדים על התמיכה הסוחפת, הגענו לפעול למען ציבור העובדים בשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה עם הנהלת החברה".

איתמר שרוני, סמנכ"ל אגף הגיוס בהסתדרות הלאומית: "זהו יום חג עבור עובדי אינטרנט רימון, אנו מברכים אותם על הנחישות להובלת העובדים להתאגדות ראשונה במסגרת ההסתדרות הלאומית. יחד, נפעל לשימור ולקידום זכויותיהם של העובדים, בייחוד בימים סוערים אלו במשק העבודה הישראלי. החל מהיום, גם עובדי אינטרנט רימון ייהנו מסל ההטבות האטרקטיבי שמציעה ההסתדרות הלאומית לחבריה, לצד שירות אישי ומקצועי בעולם יחסי העבודה".

מחברת אינטרנט רימון נמסר בתגובה: "בכפוף להוכחת המספר הדרוש של עובדים, כנדרש בדין, תברך החברה את עובדיה על התאגדותם ותחל בהקדם במו"מ בתום לב לשם השגת הסכם קיבוצי ראשון בחברה".