התקשרו אלינולהצטרפות

איגוד מקצועי

נחתם הסכם קיבוצי לעובדי רשת עתיד

[25.12.2017, 08:30]

במשך כחצי שנה התקיים מו"מ בשיתוף פעולה מלא עם ההנהלה בהבנה כי וועד העבדים חשוב והכרחי ליעילות כפרי הנוער יוענה זבוטינסקי ודוד רזיאל הרצליה.

מדובר בכ-100 עובדים השייכים להסכם הקיבוצי אשר עבורם הצלחנו להשיג הישגים מרשימים וחדשים שלא היו בעבר כגון: קביעת שכר מינימום בארגון בסך 5,850 ₪, מענק חתימה, גמול עבודה בפיצול, יום בחירה וימי הצהרה, גמול השתלמות והכשרות לעובדים, תוספת ביגוד, שיפור תנאי העסקה ועוד. 

ועד העובדים ביחד עם ההסתדרות הלאומית היה נחוש לאורך המו"מ כולו לדאוג לרווחת העובד ולשפר את תנאי העסקתו בכפר, "זכינו לשיתוף פעולה והבנה מצד ההנהלה וכתוצאה מכך הושג הסכם קיבוצי מעולה עבור העובדים".

לירון ברלינסקי, רכזת יחסי עבודה " זהו הסכם שני שנחתם ומוסיף על ההסכם הקיים של עובדי כפר הנוער יוענה זבוטינסקי ודוד רזיאל הרצליה ומשפר את התנאים הארגוניים והכלכליים במטרה להביא לרווחת העובדים".

יו"ר ועד העובדים מזל סעדון, "לאחר משא ומתן לא פשוט וארוך ,הגענו סוף סוף להבנות והסכמות שיביאו לשיפור שכרם של העובדים הצמאים לכך. שיתוף פעולה של כל הגורמים וכמובן הסתדרות לאומית ובראשם עו"ד לירון ברלינסקי שעמדה על הרגליים האחוריות כל הדרך. ויאמר גם לזכות רשת "עתיד" שבראש המו"מ עמד החשב יוסי ממו שבנעימותו התנהל מו"מ באווירה טובה מאוד הצלחנו להשיג הסכם טוב שישפיע על שכרו של העובד מיידית וגם בהמשך, תודה לכולם".

חברי ועד עובדי רשת עתיד ומר ששי שדה יו