התקשרו אלינולהצטרפות

איגוד מקצועי

ששי שדה - יו"ר אגף איגוד מקצועי בהסתדרות הלאומית

[22.03.2017, 12:00]

המועצה הארצית של ההסתדרות הלאומית אישרה אמש את מינויו של ששי שדה לתפקיד יו"ר האגף לאיגוד מקצועי. שדה, בעל ניסיון רב בייצוג עובדים ומי שהוביל את המאבק להשגת כרית הבטחון למאות אלפי עמיתי קופות הפנסיה הותיקות. יו"ר האג"מ הנכנס, מחליף בתפקיד את עו"ד בטי מצר לוי.

יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית , הביא אמש את ההצעה למינויו של שדה בפני חברי המועצה של ההסתדרות . "אני משוכנע כי ששי , מי שהוא בעל ניסיון רב במערך יחסי העבודה ומי שהוביל מאבקי עובדים הוא האדם הנכון בזמן הנכון ,ויידע לנווט את חברי ההסתדרות הלאומית באתגרים הניצבים בפני ההסתדרות הלאומית בשנים הקרובות. שדה הוכיח כי הוא אחד מהמומחים לניהול משברים והובלת עובדים".

שמחי, וחברי מועצת ההסתדרות הלאומית הודו לעו"ד בטי מצר לוי, ראשת האג"מ היוצאת . שמחי ציין כי בתקופת כהונתה חלה התפתחות משמעותית בהפיכתה של ההסתדרות הלאומית כגורם משמעותי בעולם יחסי העבודה בישראל.

ששי שדה, נשוי ואב ל 4 ילדים. הנדסאי תעשיה וניהול ובוגר תואר ראשון במדעי החברה באוניברסיטת בר אילן נבחר לראשונה לפני 9 שנים כיו״ר הוועד בלאומית שירותי בריאות ובמוסדות ההסתדרות הלאומית. במהלך כהונתו פעל ללא לאות לעגן, לשמר ולשפר את תנאי העבודה, השכר והרווחה של העובדים. ב- 2012 הוביל את המאבק להצלת קרנות הפנסיה הוותיקות ולהצלת שליש מהפנסיה של מאות אלפי העמיתים הוותיקים ."כמי שהחל דרכו כעובד מן המניין תמיד ראיתי תפקידי כשליחות וכעת, אני שמח שנפלה בחלקי האפשרות להרחיב את תחום האחריות ואעשה ככל יכולתי שלא לאכזב את מאה אלף חברי ההסתדרות הלאומית. אני מאמין שבעבודה משותפת נתרחב ונצמח לצד הידוק הקשר עם חברים חדשים שיצטרפו אלינו. יחד נדע לשמור ולדאוג על זכויות העובדים"

עו"ד בטי מצר לוי, שהובילה את האגף לאיגוד מקצועי בשנים האחרונות : " אני מסכמת תקופה בת15 שנה של למידה, עשייה וניהול משברים ביחסי עבודה בהסתדרות הלאומית שהייתה בית מקצועי חם ותומך עבורי.

זוהי עת לפנות לאתגרים החדשים בייצוג ועדי עובדים ליווי התארגנויות ומשאים מתנים ביחסי עבודה. אנו חיים במציאות מרתקת של יחסי עבודה מתחדשים וזוהי הזדמנות מצוינת לעשייה חדשה.

איגוד מקצועי