התקשרו אלינולהצטרפות

כתבות נבחרות

שר התחבורה נגד תקיפת נהגי האוטובוסים בישראל

[29.5.2018, 13:00]

בעקבות ריבוי מעשי התקיפה גנד נהגי האוטובוסים בישראל, נועד אמש שר התחבורה ישראל כץ עם יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית, ישראל גנון, יו"ר ארגון נהגי האוטובוסים בישראל ועם אדם בדיר נהג האוטובוס שהותקף על ידי נוסעים בגז פלפל במהלך נסיעה .

השר ישראל כץ , שיזם את הפגישה ביקש להודות לנהגי האוטבוסים על המלאכה החשובה שעושים למען ציבור נוסעי האוטובוסים והתחבורה הציבורית בישראל. " אין ספק כי ארגון נהגי האוטובוסים הוא ההתארגנות המקצועית הראוייה לקידום מעמדו של נהג" אמר כץ והוסיף לחיצת יד חמה לנהג שהותקף. הנהג עצמו סיפר לשר "עם דמעות בעיניים כתוצאה מהתקפת הנוסעים, המשכתי בנסיעה עד לסיום הקו. לא העליתי על דעתי ולו לרגע אחד לפגוע בשאר הנוסעים שלנו". השר כץ הבטיח לישראל גנון , יו"ר ארגון נהגי האוטובוסים : "משרד התחבורה בשיתוף ארגון הנהגים יפעלו יחד למיגור תופעת האלימות כנגד הנהגים ."

במהלך הפגישה העלה יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית את הצורך להכרת עבודת נהג האוטובוס כמקצוע. "הגיע הזמן שציבור נהגי האוטובוסים ייהנו מההכרה המקצועית הכל כך לגיטימית המגיעה להם בהמשך לעבודה המסורה שהם עושים מדי יום למען מיליוני נוסעי התחבורה הצבורית מדי יום". השר כץ, הביע הסכמה לבקשה זו הבטיח לפעול יחד עם ההסתדרות הלאומית וארגון נהגי האוטובוסים לקידום הנושא.

ישראל גנון, יושב ראש ארגון נהגי האוטובוסים בישראל: "יצאנו היום עם בשורה אמיתית לאלפי חברי הארגון . ההכרה של שר התחבורה ישראל כץ, שנפגש לראשונה עם ראשי ארגון הנהגים תוביל לחיזוק וקידום מעמדו המקצועי של הנהג. אני משוכנע כי כבר בקרוב נרגיש את השינוי בשטח. אני בטוח כי העמדה הברורה של השר ישראל כץ , תתורגם באופן ישיר לשיפור מעמדו של נהג האוטובוס . כפי שסוכם בישיבה נמשיך לפעול יחד עם גורמי המשרד להמשך הכשרת נהגי האוטובוסים בישראל"

שר התחבורה נועד עם ראשי ארגון נהגי האוטובוסים בישראל